Pozvánka na sérii praktických workshopů s podnikatelskou tématikou - Dny PI 2016

Vážení, dovolte mi, abych vás touto cestou pozvala na čtvrtý ročník úspěšného programu Dny podnikatelského inkubátoru. Ráda bych vás upozornila na možnost účastnit se série praktických workshopů s podnikatelskou tématikou nazvaných Dny Podnikatelského Inkubátoru PEF (Dny PI).

V rámci Dnů PI budou pořádány dva workshopy a poskytnuty hodiny individuálního
a skupinového koučování certifikovanými kouči. Na první přednášce dne 18. 11. 2015
v 17:30 hodin (SIC 259) si můžete poslechnout příběh Jakuba Rože (jeden z nejmladších českých milionářů, úspěšný startupista s projektem globálního rozsahu). Provede vás úvodními úskalími, které vás mohou čekat při realizaci vlastních podnikatelských nápadů.

Na druhém workshopu, který se bude konat dne 25. 11. 2015 v 17:30 hodin (SIC 259) budeme identifikovat vaše podnikatelské kompetence a rozvíjet podnikatelské nápady. Nápady se budou rozvíjet i s těmi z vás, kteří je mají, i s tím, kdo nápad zatím nemá.

Třetí setkání bude komornější povahy a bude mít podobu individuálního či skupinového koučování a mentoringu. Koučovací a mentorská sezení se budou konat v týdnu
od 30. 11. 2015 do 4. 12. 2015 v SIC 259.

V rámci série workshopů vás seznámí vybrané osobnosti s jejich zkušenostmi s podnikáním
v českých podmínkách. Můžete se těšit již na tradiční setkání se zakladatelem podnikatelského akcelerátoru Petrem Ocáskem, výhercem kategorie HTC Startup roku soutěže Vodafone Nápad roku 2012 a další.

Úspěšné týmy získají možnost rozvíjet svůj podnikatelský nápad v podnikatelském inkubátoru Point One.

Akce se koná pod patronací Centra Inovací a Transferu Technologií při Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze. Partnery akce se v tomto roce staly: PEF, Point One, Komunity PEF, Smat.se, iZun.cz, Týden podnikání 2015 a European Leadership & Academic Institute.

Akce se mohou účastnit studenti i zaměstnanci všech fakult ČZU v Praze. Na jednotlivé akce se můžete přihlásit prostřednictvím facebookových stránek Dnů Podnikatelského Inkubátoru PEF: https://www.facebook.com/CzuDnyPI/. Pokud nemáte uživatelský účet na facebooku, hlaste se prosím prostřednictvím tohoto formuláře. V případě komplikací se můžete přihlásit přes můj email: mmala@pef.czu.cz. Kapacita akcí je omezená.

Pevně věřím, že si ve svém programu uděláte čas a přijdete zkusit něco nového, necháte se inspirovat zkušenými a naberete část know-how či přímo chytnete příležitost za pačesy. Pomůžeme vám s tvorbou vašeho business plánu. Pokud uvažujete o tom, že se pustíte do podnikání, ať už s nápadem nebo bez něj, určitě přijďte!

S pozdravem,

Markéta Malá, organizátorka Dnů PI