CITT na Veletrhu vědy

Ve dnech 7. - 9. června 2018 se na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech konal čtvrtý ročník Veletrhu vědy Akademie věd ČR. Česká zemědělská univerzita v Praze zde měla svůj vlastní stánek s vědeckými expozicemi. Za CITT se prezentovali dva projekty - z programu TAČR GAMA projekt paní Mgr. Bolfíkové – testovací kit na genetické ověření původu psa. Druhým projektem byla první spin-off firma na ČZU Trepenix s.r.o. se svým inovativním produktem ZEMBAG.

Návštěvníci si na veletrhu mohou vyzkoušet experimenty v různých vědeckých oborech a zapojit se do soutěží a vědeckých dílen, projít laserovým bludištěm nebo si vyzkoušet práci ve fotokomoře a mnoho dalších zajímavých činností od více než 80 vystavovatelů.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.