Země živitelka a CITT

Tradiční veletrh Země živitelka se uskutečnil od 23. do 28. srpna na Výstavišti v Českých Budějovicích z ČZU se zde prezentovala interaktivním dřevěným stánkem.

CITT zde prezentovalo výrobky firem jak z Podnikatelského inkubátoru Point One, tak  ze spin-off firem. Návštěvníci tak mohli obdivovat produkty studentských projektů Dogsie.cz a Včelárium, stejně jako si vyzkoušet unikátní způsob skladování brambor Zembag. Letošní 45. ročník veletrhu nesl podtitul 100 let českého zemědělství. Největší agrosalón svého typu v České republice a na Slovensku letos nabídl více než 550 vystavovatelů z více než 20 zúčastněných zemí na 15 hektarech výstavní plochy.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.