Informační seminář k výzvě OP PPR - Pražský voucher na inovační projekty

Informační seminář k výzvě OP PPR - Pražský voucher na inovační projekty se uskuteční dne 4. 4. od 14h v zasedací místnosti Rektorátu 5. patro. Na semináři vystoupí zástupci hl. m. Prahy, do jejichž gesce tento program spadá.

Cílem voucheru na inovační projekty je podpořit vzájemnou spolupráci výzkumného a podnikatelského sektoru v oblasti inovací. Jeho realizace umožní úzkou kooperaci mezi podniky a organizacemi pro výzkum a šíření znalostí s přímým dopadem na posílení konkurenceschopnosti malých a středních podniků. Prostřednictvím jednotlivých výzev projektu bude hl. m. Praha poskytovat podporu malým a středním podnikům (MSP) na nákup služeb od výzkumných organizací. V projektu bude podporována nejen první, ale i navazující spolupráce s výzkumnými organizacemi.

Oprávněný žadatel: MSP, právnická osoba, která má sídlo nebo provozovnu na území hl. m. Prahy

Místem (dopadu): realizace projektu je území hl. m. Prahy

Zahájení příjmu žádostí: 30. 3. 2018

Ukončení příjmu žádostí: 30. 4. 2018 v 16:00 (další výzva 6 – 8/2018)

Více na:

http://prazskyvoucher.cz/specializovane-vouchery/prazsky-voucher-na-inovacni-projekty/

 

(Prosíme o registraci na informační schůzce do 3. 4. 2018 na email houdam@rektorat.czu.cz.)

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.