Inkubátor Point One představil nové nadějné podnikatele

Ve středu 19. srpna se v Podnikatelském inkubátoru ČZU sešli příznivci pražské startupové scény. Inkubátor Point One, který pomáhá začínajícím firmám s jejich podnikáním, představil veřejnosti studentské firmy působící na ČZU.

Každý tým měl připravenou krátkou prezentaci, v níž stručně představil svůj projekt
a jeho vývoj. Následně byli mladí podnikatelé konfrontováni s dotazy lidí z praxe. Jednalo se o zástupce firem jako Česká spořitelna, IBM nebo Credo Ventures. Nechyběli ani vedoucí dalších pražských inkubátorů (např. xPort VŠE), zástupci médií či drobní konzultanti z oblasti účetnictví. Za naši univerzitu akci navštívila kvestorka paní inženýrka Jana Vohralíková.

V inkubátoru aktuálně působí 14 projektů a firem. Jedná se například o Envirostyl, s.r.o., Planashift - plánování směn, Účetní mentoring s.r.o., Projekt FIT a další.

Po formálním setkání se všichni účastníci přesunuli do prostředí Akademického klubu ČZU, kde mohli diskutovat se zástupci firem a navazovat nové kontakty. Právě ty mohou začínajícím firmám usnadnit další kroky v jejich snažení.

Lákalo by Vás příští rok prezentovat investorům Vaše nápady? Není nic jednoduššího, než vyplnit přihlášku na webu inkubátoru a stát se členem podnikatelské komunity na ČZU. (www.pointone.czu.cz)