Biotechnologie a biovýroba v EU

Nezmeškejte poslední květnový webinář EU Clusters Talk! EU Clusters Talks nabízejí cenné postřehy z perspektivy různých specializací, a vytvářejí tak ideální prostředí pro smysluplné diskuse. Ať už se chcete podílet na formování budoucnosti Evropy nebo rozšiřit své znalosti, tato sezení jsou skvělou příležitostí. Zaregistrujte se nyní a zapojte se do konverzace!

Biotechnologie a biovýroba mohou být součástí řešení mnoha společenských a environmentálních výzev, jako je zmírňování dopadů a přizpůsobování se změně klimatu, přístup k přírodním zdrojům a jejich udržitelné využívání, zabezpečení zásobování potravinami a lidské zdraví. Cílem EU Clusters Talk Budování budoucnosti s přírodou: Biotechnologie a biovýroba v EU“, který se koná 29. května od 8:30 do 9:45 CET, je představení iniciativy EU pro biotechnologie a biovýrobu, nastínění výzev a oblastí aktivit ve spolupráci s odborníky z příslušného klastru a diskuse o tom, jak mohou tyto slibné technologické oblasti rozvinout naplno svůj potenciál.

Na každou akci je povinná předchozí registrace a to alespoň 24 hodin před začátkem akce. EU Clusters Talks jsou otevřeny účastníkům z Evropské unie a zemí SMP a COSME. Schválení účasti na webináři bude uděleno individuálně. Registrací na tuto akci potvrzujete, že jste si přečetli a souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů pořadatele.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.