Konference k představení reformy transferu znalostí

Dovolujeme si Vás upozornit na konferenci k představení reformy transferu znalostí, která se koná tento čtvrtek 25. ledna 2024 od 13:00 v Národní technické knihovně v Praze za účasti premiéra Petra Fialy a ministryně Heleny Langšádlové. Konference je pojata jako série diskusních panelů k jednotlivým částem reformy. Průběžně aktualizovaný harmonogram konference najdete na webových stránkách transfer.gov.cz.


Kapacita je již zcela naplněna, nicméně si dovolujeme zájemce informovat, že celá konference bude streamovaná na YouTube.
Vaše OTT

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.