Na minutku s vědci

Chcete najít nové partnery či zákazníky? Máte inovativní produkt či myšlenku nebo naopak hledáte něco nového? Hledáte řešení problému? Chcete, aby se o vás více vědělo?  

Nenechte si ujít unikátní příležitost k setkání vědců, inovativních firem, spolků, obchodníků a výrobců v oblasti zemědělství, chovatelství a lesnictví.  

Věříme, že kontakty z této akce vám pomohou překonat současné i nadcházející výzvy pomocí inovativních přístupů a technologií.  

Mezi témata, které na akci mohou zaznít patří např. digitalizace procesů, aplikace robotiky, genetická úprava a šlechtění, adaptace na změny klimatu, práce s biodiverzitou, inovace v chovatelství ryb, hmyzu, hospodářských zvířat, regenerativním zemědělstvím, aquaponií…). V tématech a představivosti se meze nekladou! 

Kde
IMPACT HUB PRAHA K10
 

Koperníkova10, Praha 2 - Vinohrady, 120 00 

Kdy: 11.5. 2023, od 14:00 do 16:00h 

Účast na akci je zdarma. 

Registrační formulář: https://forms.office.com/e/L2YhgrQhPz 

Jak akce probíhá?  

Jedná se o „speed dating“. 

Posadíte se ke stolům, které sdružují účastníky z jedné oblasti. Každý účastník bude mít  
2 minuty čas, aby ostatním u stolu představil, co dělá, co může nabídnout nebo naopak co by potřeboval. 

Následuje volný networking s občerstvením, kdy můžete prohloubit kontakty a dozvědět se více o ostatních účastnících. Budeme rádi, pokud také vystavíte své postery, roll-upy, brožury nebo další materiály (ať vědecké nebo komerční). 

Věříme, že si odnesete užitečné kontakty i originální zážitek! 

Program akce 

14:00 – 14:15 Registrace
14:15 – 14:25 Úvod a vysvětlení průběhu akce (Dominik Véle, Středočeské inovační centrum) 
14:25 – 15:00 Speed dating 
15:00 – 16:00 Networking s občerstvením 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.