Seminář o PCT mezinárodních patentových přihláškách

Světová organizace duševního vlastnictví (WIPO) pořádá seminář o významu přihlašování vynálezů do zahraničí podle Smlouvy o patentové spolupráci (Patent Cooperation Treaty, PCT) mezi univerzitami, MSP a startupy v zemích Visegradské skupiny pod názvem „PCT for V4 Seminar on Patent Cooperation Treaty for Innovators from Universities, Startups and SMEs“.

Akce proběhne v angličtině bez tlumočení a bude se konat v pondělí 10. června 2024 od 10 hod. v sídle Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze. Seminář bude uspořádán v hybridní formě, takže účastníci se dle svých preferencí budou moci zúčastnit osobně nebo se alespoň připojit online.

Detail naleznete v připojených souborech, registrační formulář: https://forms.office.com/e/6zhSh8HzqV

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.