TAČR - program SIGMA

Oddělení transferu technologií dne 15.1.2023 odevzdalo projektovou žádost do

 

4. veřejné soutěže programu SIGMA

Dílčí cíl 1: Podpora aktivit „Proof of Concept” ve výzkumných organizacích

 

 • Veřejná soutěž programu SIGMA - DC1 je zaměřena na podporu systému komercializace a na podporu využití a zhodnocení výsledků VaV, které vznikly nebo vznikají ve výzkumných organizacích a mají vysoký potenciál pro uplatnění v nových nebo zdokonalených produktech či službách.
 • Cílem je podpořit nové a zefektivnit a rozšířit možnosti již zavedených systémů transferu nových poznatků VaV financovaných z veřejných zdrojů ve výzkumných organizacích. Jedná se o formu podpory pro ověření výsledků aplikovaného výzkumu z hlediska jejich praktického uplatnění a přípravy jejich následného komerčního využití či využití pro potřeby společnosti.
 • Jedná se o veřejnou soutěž navazující na program GAMA, podprogram 1 a GAMA 2, podprogram 1.

   
  Vyhlášení výsledků: do 30. 6. 2024
   
  Začátek řešení projektu: nejdříve červenec 2024 a nejpozději září 2024
  Délka řešení projektu: 24–48 měsíců
  Nejzazší termín ukončení řešení projektu: srpen 2028
  Maximální intenzita podpory na jeden projekt: 80 %


  V případě kladného výsledku budete včas na našich stránkách informováni o následujícím postupu.
  Vaše OTT

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.